ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Punktualnie o godz 9:00 rano we wszystkich placówkach oświatowych Gminy Łobez rozpoczęły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022.
Nareszcie upragnione WAKACJE!!!
Burmistrz Łobza Piotr Ćwikła, Zastępca Burmistrza Tomasz Sobolewski, Magdalena Chmura Sekretarz Gminy, Joanna Sienkiewicz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Łobzie oraz Radni Rady Miejskiej mieli przyjemność uczestniczyć w tych wyjątkowych wydarzeniach.
Były kwiaty, moc życzeń, wpisy do złotej księgi, duma z osiągnięć i radosne uśmiechy, bo już za progiem szkoły czekały na wszystkich upragnione wakacje!!!
Nagrody Burmistrza za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia w nauce oraz sporcie otrzymali:
Amelia Piórek
Kamil Łowkiet
Kacper Kupczyński
Mikołaj Dynowski
Maciej Karpiński
Alan Barabasz
Michał Skólmowski
Piotr Pawłowski
Mikołaj Marek
Natalia Kopryna
Natalia Urbańska
Martyna Karpała
Był to niezwykły rok, kolejny przelatany zajęciami w formie nauki zdalnej. Nietypowe okoliczności wymagały innowacyjnego podejścia do przekazywania i przyswajania wiedzy. Udało się, a dowodem na to są świadectwa uczniów, a także duma rodziców i nauczycieli.
Naszym Absolwentom życzymy pomyślnej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, wspaniałych wakacji i powodzenia w nowym roku szkolnym a wszystkim uczniom życzymy niezapomnianych wakacji, pełnych słońca i przygód a nauczycielom wytchnienia!!!
