POLSKI ŁAD EDYCJA II-KOLEJNE PIENIĄDZE DLA ŁOBZA
Ponad 44 000 000 zł dla samorządów z terenu Powiatu Łobeskiego w ramach II edycji Polskiego Ładu. W tym:
W dniu dzisiejszym w Sali Witrażowej Urzędu Miejskiego w Łobzie odbyła się konferencja prasowa w której udział wzięli Poseł na Sejm Artur Szałabawka, Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwość Powiatu Łobeskiego Kazimierz Łojek oraz włodarze gmin Powiatu Łobeskiego Piotr Ćwikła, Monika Kuźmińska, Krzyszof Wrzesień, Mariusz Sira, Arkadiusz Czerwiński oraz Renata Kulik Starosta Łobeski, którym zostały wręczone promesy.
Z niecierpliwością czekamy na inwestycje!

