Gmina Łobez

Jubileusz Złote Gody - Siepień 2025

20 sierpnia, w Urzędzie Miejskim w Łobzie odbyła się niezwykła uroczystość - Złote Gody.

To szczególny jubileusz, podczas którego świętowaliśmy 50-lecie małżeństwa czterech par z naszej gminy. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP, wręczyli: Burmistrz Łobza - Piotr Ćwikła, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łobzie - Henryk Stankiewicz, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Magdalena Kowalec.

Uhonorowane pary:

  • Halina i Zenon Mareccy
  • Teresa i Władysław Miłuchowie
  • Sabina i Jan Skowronkowie
  • Władysława i Władysław Wojciechowscy

Serdeczne gratulacje dla naszych Jubilatów!

Życzymy wielu kolejnych wspólnych lat w zdrowiu, radości i miłości.

Na zdjęciu grupa trzynastu osób podczas uroczystości w sali z witrażami. Z przodu siedzą cztery kobiety z bukietami kwiatów, za nimi stoją przedstawiciele władz samorządowych i zaproszeni goście. Atmosfera jest podniosła i odświętna.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności