III REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W RESKU
12 czerwca 2022 r. na Boisku Orlik przy Zespole Szkół w Resku odbył się
III Regionalny Turniej Piłki Nożnej rocznik 2013 i młodsi o Puchar Marszałka Olgierda Geblewicza, którego organizatorem była Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Łobeskiego. Patronat imprezy objął Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. W turnieju wzięło udział siedem drużyn z trzech powiatów. Rozgrywki odbywały się w charakterze sportowo-zabawowym.
W imprezie uczestniczyli zaproszeni goście między innymi Pani Senator Magdalena Kochan, Pan Poseł Grzegorz Napieralski, Pani Renata Kulik Starosta Łobeski, Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński. W imieniu Europosła Bartosza Arłukowicza wystąpił Dyrektor Biura Mateusz Moksik, Urząd Marszałkowski reprezentował Pana Dariusz Draczyński. Obecni byli również przedstawiciele gmin uczestników turnieju oraz sponsorzy, którzy kibicowali młodym zawodnikom w rozgrywkach.
Klasyfikacja Końcowa Drużyn:
1 miejsce - Ina Ińsko
2 miejsce - Sarmata Dobra
3 miejsce - Mewa Resko I
4 miejsce - Światowid 63 Łobez
5 miejsce - Polonia Płoty
6 miejsce - Radowia Radowo Małe
7 miejsce - Mewa Resko II
Przyznano również nagrody indywidualne:
Najlepszy Strzelec - Antoni Halejcio - Ina Ińsko
Najlepszy Bramkarz - Aleksander Badura - Mewa Resko
Najlepszy Zawodnik Turnieju - Borys Padziński - Sarmata Dobra
Nagroda Fair Play - Kordian Łużyński - Radowia Radowo Małe
Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz opiekunów drużyn!

