Gmina Łobez

15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego

Dziś oddajemy hołd wszystkim żołnierzom, którzy na przestrzeni dziejów strzegli i strzegą naszej wolności, bezpieczeństwa i niepodległości.

To również rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 roku – jednej z najważniejszych w historii Polski, która zapisała się jako „Cud nad Wisłą”, symbol odwagi, poświęcenia i niezłomności.

Tegoroczne obchody odbywają się pod hasłem: „Dziękujemy za Waszą służbę”. To wyraz naszej wspólnej wdzięczności i szacunku dla żołnierzy i pracowników Wojska Polskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy służą Ojczyźnie w Wojsku Polskim – zarówno w kraju, jak i na misjach poza granicami.

Wasza służba jest fundamentem naszego bezpieczeństwa.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności