Gmina Łobez

BURMISTRZ ŁOBZA ZAPRASZA NA WYJAZD STUDYJNY DO BERLINA

W związku z planowaną inwestycją w Strefie Ekonomicznej w Łobzie dotyczącą budowy Biogazowni zamkniętej suchej, Burmistrz Łobza zaprasza przedstawicieli miasta ( 10 osób ) na wyjazd studyjny, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r., w celu zapoznania się z funkcjonującą- bliźniaczą Biogazownią znajdującą się na terenie Berlina. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu Urzędu Miejskiego ( tel. 91 397-40-01) do najbliższego piątku 17 czerwca.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności