Gmina Łobez

Noc Muzeów i Noc Otwartych Sądów

17.05.2025 r., godz.: 20:00 Łobeska Noc Muzeów - Stowarzyszenie „Okruchy Pamięci…” zaprasza do zwiedzania z przewodnikiem Kościoła Pw. Św. Trójcy w Wysiedlu. Historię rodu von Borcke i przepięknego, ocalałego z zawieruchy wojennej kościoła przybliżą uczestnikom Państwo Lidia Lalak-Szawiel i Czesław Szawiel.
 

Natomiast 23.05.2025 r. godz.: 15:00-20:00 Noc Otwartych Sądów w Sądzie Rejonowym w Łobzie to wiele różnorodnych wydarzeń.  Będzie symulacja rozprawy Wilka i ogrom atrakcji dla najmłodszych.  Będą też aktywności dla starszych, w tym możliwość zwiedzenia sądu oraz sprawdzenia wpływu środków psychoaktywnych na zdolność psychomotoryczną.  A od godziny 19.00 - symulacja rozprawy z udziałem Sydonii von Borcke.

Zapraszamy w imieniu organizatorów

Pliki do pobrania:

zzzz09
Format: webp, 76.47 kB
zzzzzz10
Format: webp, 285.52 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności