(NAD)ZWYCZAJNA XXXV SESJA RADY MIEJSKIEJ W ŁOBZIE
(Nad)zwyczajna XXXV Sesja Rady Miejskiej w Łobzie.
Owego charakteru bowiem dodała jej okoliczność nadania Panu Zbigniewowi Harbuzowi tytułu Honorowy Obywatel Gminy Łobez

Owego charakteru bowiem dodała jej okoliczność nadania Panu Zbigniewowi Harbuzowi tytułu Honorowy Obywatel Gminy Łobez
Pan Zbigniew Harbuz- historyk ziemi łobeskiej, dokumentalista, kolekcjoner i miłośnik turystyki pieszej.
Od 1946 r. związany z Łobzem.
W 2007 r. uhonorowany odznaką Ministra Sportu i Turystyki „Za zasługi dla turystyki”.
Odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi.
W roku 2008 zdobywca nagrody Smoka Powiatu Łobeskiego w kategorii Sport i Turystyka.
W imieniu Uhonorowanego z rąk Joanny Sienkiewicz-Przewodniczącej Rady Miejskiej w Łobzie oraz Piotra Ćwikły-Burmistrza Łobza
zaszczytny tytuł odebrał Pan Czesław Szawiel.
zaszczytny tytuł odebrał Pan Czesław Szawiel.
Gratulujemy
