Gmina Łobez

(NAD)ZWYCZAJNA XXXV SESJA RADY MIEJSKIEJ W ŁOBZIE

(Nad)zwyczajna XXXV Sesja Rady Miejskiej w Łobzie.
Owego charakteru bowiem dodała jej okoliczność nadania Panu Zbigniewowi Harbuzowi tytułu Honorowy Obywatel Gminy Łobez????????
Pan Zbigniew Harbuz- historyk ziemi łobeskiej, dokumentalista, kolekcjoner i miłośnik turystyki pieszej.
Od 1946 r. związany z Łobzem.
W 2007 r. uhonorowany odznaką Ministra Sportu i Turystyki „Za zasługi dla turystyki”.
Odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi.
W roku 2008 zdobywca nagrody Smoka Powiatu Łobeskiego w kategorii Sport i Turystyka.
W imieniu Uhonorowanego z rąk Joanny Sienkiewicz-Przewodniczącej Rady Miejskiej w Łobzie oraz Piotra Ćwikły-Burmistrza Łobza
zaszczytny tytuł odebrał Pan Czesław Szawiel.
Gratulujemy????

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności