Gmina Łobez

Inwestujemy w infrastrukturę na ul. Chopina!

Dobra wiadomość dla mieszkańców - rozpoczęliśmy prace związane z modernizacją sieci wodociągowej na ul. Chopina, połączone z odtworzeniem nawierzchni chodników.

To ważna inwestycja, która nie tylko poprawi jakość i niezawodność dostaw wody, ale również wpłynie na estetykę oraz komfort poruszania się pieszych.

W ramach zadania wykonana zostanie m.in.:
- wymiana sieci wodociągowej i przyłączy,
- modernizacja infrastruktury technicznej (hydrant, węzły),
- odtworzenie chodników wraz z krawężnikami i wjazdami do posesji.

Wartość inwestycji: 162 500,39 zł

To kolejny krok w stronę poprawy jakości życia w naszej gminie i dbałości o lokalną infrastrukturę.

Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności