Gmina Łobez

Granty Sołeckie 2025 podpisane!

8 lipca 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Łobzie odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie" pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim, reprezentowanym przez Członka Zarządu Województwa - Bogdana Jaroszewicza, a Gminą Łobez, reprezentowaną przez Burmistrza Piotra Ćwikłę oraz Skarbnik Gminy Olgę Radziwanowską.

W spotkaniu udział wzięli również:

  • Radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego - Damian Simiński
  • Sołtys Niegrzebii - Agnieszka Jesionek
  • Sołtys Worowa - Janina Malon

Każde sołectwo otrzyma po 20 000 zł dotacji, które będą mogły zostać przeznaczone na ważne i potrzebne lokalnie inicjatywy.

To kolejne wsparcie dla naszych sołectw, dla mieszkańców i z myślą o nich!

Uroczyste podpisanie dokumentu w Urzędzie Miejskim w Łobzie – cztery osoby stoją na tle ścianki z herbem Gminy Łobez; dwóch mężczyzn uściskiem dłoni symbolicznie przypieczętowuje współpracę, jedna z osób trzyma teczkę z logo Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności